MEZINÁRODNÍ AUTODOPRAVA Aleš Rybišár

Autodoprava Aleš Rybišár se zabývá silniční motorovou dopravou nákladní - vnitrostátní a mezinárodn,  a to již od roku 2003. V našem teamu působí zkušení a flexibilní lidé s vysokým nasazením, kteří Vám navrhnou a zajistí nejefektivnější řešení Vaší přepravy, a to jak individuální, tak větších či dlouhodobějších projektů.

Naší specializací je Německo, BeNeLux a Velká Británie, doručení do 24 - 48 hodin door to door za příznivé ceny!

 

NABÍDKA SLUŽEB AUTODOPRAVY:

Nabízíme Vám služby v oboru silniční motorové dopravy nákladní. Využijte našich služeb, profesionálního přístupu a ochoty. Neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme své služby, čehož jsou důkazem spokojení zákazníci, mezi které patří například nadnárodní spedice DSV Road a.s., či IN TIME. Neváhejte a obraťte se na naši firmu, rádi Vám nabídneme řešení šité na míru.

 

Všechna námi používaná vozidla splňují podmínky pro přepravu nebezpečných věcí ADR!!!

 

Podělte se o své zkušenosti s našimi službami na Facebooku! https://www.facebook.com/Rybisar

 

 

 

JSME NA FACEBOOKU!

Nyní s námi můžete diskutovat i na Facebooku! https://www.facebook.com/Rybisar

ZÓNOVÝ CENÍK

Intenzivně se věnujeme přípravě zónového ceníku pro naše pravidelné linky do Velké Británie, které budou nyní nově odjíždět 2x týdně.

ROZŠIŘUJEME VOZOVÝ PARK!!!

Od léta 2013 rozšiřujeme vzhledem k rostoucí poptávce náš vozový park. Nyní jsme navíc schopni zajistit individuální osobní přepravu luxusním vozem v kombinaci s přepravou Vašeho nákladu, automobilu či motocyklu až do hmotnosti 1400kg. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

NOVINKA!!! ADR PŘEPRAVY!!!

Rádi bychom naše zákazníky upozornili na možnost objednání přepravy nebezpečných věcí dle úmluvy ADR. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Autodoprava Aleš Rybišár

Štoky 319
582 53 Štoky

Tel.: +420 607 545 663

www.rybisar.cz
autodoprava@rybisar.cz

Napište nám

Návštěvnost stránek

088731
Autodoprava, nákladní doprava, vnitrostátní, mezinárodní